733 494 931
biuro@mmatech.pl
czynne: pn-pt 9 00 - 17 00

O nas

Firma MMA-TECH to doświadczony partner w zakresie sprzedaży, montażu, serwisu, instalacji, konfiguracji i modernizacji oraz konserwacji elektronicznych systemów zabezpieczeń:

  • systemy telewizji dozorowej CCTV, rejestracja, podgląd na żywo
  • systemy alarmowe / dom, mieszkanie, biuro, sklep, magazyn
  • systemy kontroli dostępu
  • sieci komputerowe LAN, Wi-Fi
  • wideodomofony, domofony.

Personel zarządzający działem technicznym jak i sprzedaży posiada wieloletnie, ponad 20 letnie doświadczenie w branży zabezpieczeń elektronicznych. Technicy natomiast stale podnoszą swoje kwalifikacje poprzez częste szkolenia techniczno - branżowe.

Zapewniamy wysoką jakość oferowanych usług i szybką realizację co potwierdzają REFERENCJE przekazane nam przez naszych klientów.

Oferty wykonujemy po wcześniejszym dokonaniu wizji lokalnej, po dokładnym określeniu potrzeb klienta i ocenie zagrożeń jakie występują przy danym obiekcie. Wizja lokalna nie wiąże się z dodatkowymi kosztami i jest nie zobowiązująca.

To co Nas wyróżnia to między innymi ogromne zaangażowanie w jakość obsługi i zadowolenie Klienta. Zaproponowany w ofercie sprzęt Klient zawsze może obejrzeć i przetestować w naszym salonie sprzedażowym.

W stałej ofercie, tak instalacji jak i sprzedaży, posiadamy pełen przekrój sprzętu oferowanego przez czołowych producentów urządzeń z zakresu monitoringu cctv, alarmów, kontroli dostępu, viedeodomofonów.

Marki producentów które nie mają przed nami tajemnic: Dahua, Hikvision, BCS, Optiva, Novus, Introx, Bosch security, Siemens, Panasonic, Kenik, Roger, Rokonet, Satel, DSC, Risco, Jablotron, Elmes, Vidos, Commax, Acco

Współpraca

Jako firma MMA-TECH jesteśmy gotowi na wszelkie formy współpracy. Nasze doświadczenie i dobrze wyposażony dział techniczny pozwala nam na realizacje zleceń jako generalny wykonawca, ale również jako podwykonawca. Wszelkie informacje można uzyskać łącząc się z numerami podanymi w zakładce KONTAKT.